صرافی یاران : شرکت تضامنی محمد بهگوی و شریک (ثبت 486670) ارائه کلیه خدمات صرافی ، حوالجات ارزی و سکه (سکه یاران)

 
با مجوز رسمی از بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران

شرکت تضامنی محمد بهگوی و شریک به شماره ثبت 486670
 
 
   
 
امکانات کاربری
.........................................
امروز سه شنبه 04 مهر 1396
کانال رسمی تلگرام
.........................................
sekkeh_saraf_yaran
کانال رسمی اینستاگرام
.........................................
sarafiyaran
تصویر روز
.........................................
[imgPictureoftheDayImage]
جمله روز
.........................................
کسی که بر قلب خود غلبه نکرد بر هیچ چیز غالب نخواهد شد.
زرتشت
نام کاربری :
رمز عبور :
تکرار رمز عبور :     
نام و نام خانوادگی :
نام شرکت :
تلفن تماس :
تلفن همراه :
تاریخ تولد:
آدرس :
ایمیل :      
 
قوانین و مقررات سایت:
قوانین و تعهد نامه سایت

کاربر گرامی سکه یاران قوانین و مقررات استفاده از سایت را به شرح ذیل به اطلاع می رساند.

استفاده از سایت و امکانات آن به منزله پذیرش تمامی مفاد این تفاهم نامه از طرف شما می باشد.

1- سایت سکه یاران جهت ارائه محصولات و خدمات صرافی در زمینه سکه ، طلا و ارز صرفا جهت اطلاع رسانی و عملیات مربوط به خرید آنلاین پیاده سازی و در اختیار شما قرار گرفته است.

2- قیمت های ارائه شده در این سایت صرفا جهت اطلاع کاربران از حدود قیمتها بوده و سایت سکه یاران هیچگونه تعهدی نسبت به دقیق بودن قیمتها و کاربرد آن جهت هرگونه مصرفی ندارد. همچنین با توجه به تغییرات قیمت ها در این حوزه ، سکه یاران هیچگونه تعهدی در ارائه سکه ، طلا و ارز بر مبنای قیمتهای ارائه شده در سایت ندارد.

4- بروز رسانی های ارائه شده در سایت بر مبنای تغییرات قیمت بازار انجام می گردد و در شرایط خاص و به تشخیص سکه یاران این سایت هیچگونه تعهدی نسبت به بروز سازی قیمتها ندارد.

5- کلیه فعالیتها و مقررات سایت منطبق با قوانین جاری کشور ایران می باشد و در صورت در خواست مراجع ذیصلاح قضایی ، امینتی و اقتصادی این سایت می تواند سرویس های خود را غیر فعال نماید.

6- پیام های کوتاه ارسالی توسط سایت صرفا جهت اطلاع رسانی بوده و در صورت وضع قوانین در این خصوص سایت می تواند به صورت کاملا یکطرفه از ارائه این سرویس به کاربران خودداری نماید.

7- مسئولیت هرگونه فیلترینگ در سایت و سیستم های پیام کوتاه به هیچ عنوان در اختیارات این سایت نمی باشد و سایت هیچگونه تعهدی نسبت به ارائه خدمات در صورت اعمال قوانین فیلترینگ ندارد.

8- سکه یاران هر زمان که تشخیص دهد می تواند نسبت به عدم ارائه خدمات ارائه شده در سایت اقدام نماید.

9- شما با تایید این تفاهم نامه و یا استفاده از امکانات سایت و یا ثبت نام در سایت این اختیار را به سکه یاران می دهید که هر زمان که صلاح بداند نسبت به تغییر و اصلاح قوانین این تفاهم نامه اقدام نماید. و شما با مراجعه به این بخش از قوانین و تعهدات جدید سایت آگاه شوید.

10- در صورت عدم تایید این تفاهم نامه نباید تحت هر عنوانی از خدمات و امکانات این سایت استفاده نمایید.


رفع مسئولیت:

سایت سکه یاران تمام توان و علم خود را جهت ارائه بهترین سرویس پایدار بکار میگیرد و روی تمامی سرویس ها حداکثر استاندارد کیفیت را رعایت میکند ( از قبیل پشتیبان گیری است سایت ها و … ) اما این سایت تحت هيچ شرايطي در برابر خسارات غيرمستقيم و اتفاقي(از قبيل از دست رفتن اطلاعات و هک شدن سایت و …)‌ مسئول نمي‌باشد، حتي اگر اين ادعا بر اساس قرارداد، نقض توافقنامه و رويه‌هاي جانبي آن بوده و يا عدم توانايي شما در استفاده از محصولات و يا خدمات این شرکت و يا به هر علتي موجب از دست رفتن اطلاعات و فايلها باشد. 

حریم خصوصی کاربران:

سایت سکه یاران با رویکرد حفظ و احترام به حقوق اطلاعات کاربران خود سیاست حفظ حریم شخصی را به صورت زیر رعایت می کند.

حفاظت از اطلاعات

 • اطلاعات پست الکترونیک ، تلفن و شماره همراه کاربران صرفا جهت تبادل اطلاع سایت با کاربران ذخیره گردیده و این اطلاعات در اختیار دیگران قرار نخواهد گرفت.
 • این سایت تابع قوانین و مقررات جاری کشور ایران می باشد و در صورت درخواست قانونی نهاد های ذیصلاح قضایی و اطلاعاتی کشور ، سایت جاری می تواند اطلاعات کاربران خود را در اختیار ایشان قرار دهد.
 • کلیه رمزهای عبور به صورت رمز شده در پایگاه داده ها نگهداری شده و در فرآیند رمزگذاری بیشترین تلاش در استفاده از الگوریتم ها و روش های پیشرفته شده است.

ویرایش و تغییر اطلاعات شخصی

 •  شما می توانید کلیه اطلاعات شخصی خود را  تغییر داده و ویرایش کنید. این اطلاعات شامل کلیه اطلاعاتی است که شما در سایت وارد کرده اید.

 

امیدواریم که با رعایت بیشترین میزان در حفاظت از اطلاعات شما٬‌ اطمینان خاطر لازم به شما مشتریان گرامی در استفاده از سیستم را داده باشیم. در صورت هرگونه سوال و یا پرسشی٬ درخواست خود را تلفنی و یا از طریق بخش تماس با ما به اشتراک بگذارید.اطلاعات تماس

 • E-mail: info@yaransekeh.com
 • yaransekkeh@yahoo.com
  آدرس: شعبه یک :
  تهران ، مابین فلکه اول و دوم صادقیه ، ابتدای ستارخان ، پاساژ شبنم ، طبقه زیر همکف ، پلاک 18
  تلفن:
  44215436 ، 44242627 ، 44229894 ، 44265611 (9821+)

آخرین اخبار

 
Copyright ©2016 Yaran Exchange. All Rights Reserved.
Powered by [Design, Implementation and Support] : Mahyab Group